3D KAPLAMA 2017-12-17T11:49:40+00:00

3D Kaplama

3 Boyutlu Zemin Kaplama ile artık alanlarınızda istenilen görseller ile kendinize özgü ortam yaratmanıza olanak sağlıyoruz.  Tüm alanlarda uygulanarak, oluşturduğunuz ortamı 3 boyutlu hale getirip, mevcut ortamın içerisinde duygusunu hisetmenize olanak sağlıyoruz.

3d 3 boyutlu zemin kaplama sistemleri günümüzde bir çok alanda kullanılmakta olup, yapı ürünleri arasında hijyenik ve diğer seçeneklerine kıyas ile daha uzun ömürlüdür. Tüm alanlarda uygulanabilen, 3d zemin kaplama fiyatları oluşturulan ortama ve kalitesine kıyas ile son derece makul fiyatlardadır.

3D Zemin Kaplama Örnekleri

3d zemin kaplama örneklerimiz aşağıdaki resim galerisinde sizlerin beğenisine sunulmuştur. Sitemizde paylaştığımız tüm örnekler daha önceden firmamız tarafından çalışılmış örneklerdir. Sizde seçin, sizde beğenin bizler uygulayalım. Banyolarda, mutfaklarda, tavanlarda ve zeminlerde şimdi 3D zemin kaplama zamanı.

İletişim Sayfamız için tıklayınız.

Facebook sayfamız için tıklayın.

Efor epoksi zemin kaplama olarak hizmet kapsamımız arasında bulunan 3D Kaplama modellerimiz, tüm zeminlerinize ayrı bir estetik ve zarafet katarak mekanlarınızı güzelleştirmeye devam ediyor. Son yılların en fazla rağbet edilen dekorasyon modası olan 3D zemin kaplaması modelleri, efor epoksi zemin kaplama kalitesi ile zeminlerinize ayrı bir görsel şölen sunuyor.
Hijyenik Görsel Şölen Sunuyoruz
3D zemin kaplama modelleri zeminlerinize sadece görsel bir görünüm kazandırmanın ötesinde, aynı zamanda daha hijyenik olması nedeniyle de en fazla tercih edilen zemin kaplama modelleri arasında yer almaktadır. İçeriğindeki kaydırmaz özellikte malzemeler sayesinde kaymayı önleyen, hijyenik ve görsellik açısından en fazla tercih edilen 3D zemin kaplama çeşitleri, aynı zamanda duvar kaplamalarında da tercih edilmektedir.

3D Zemin Kaplama Hakkında Merak Edilenler

3D Kaplamalarında Kullanılan, Şeffaf Çözelti Nasıl Hazırlanır?
3D kaplama uygulamalarının daha sağlıklı ve olumlu sonuçlar vermesi için, zemin solüsyonunun ideal bir şekilde hazırlanması büyük önem taşımaktadır. Homojenik ve 1/3 oranında çift kompenantlı hazırlanan özel solüsyon, 3D zemin kaplamalarında önemli rol oynamaktadır.
3D zemin kaplamada kullanılacak şeffaf çözelti yanlış hazırlandığında;
Çözeltinin geç ya da erken donması gibi sorunlar görülebilir. Bu ise çözeltinin dayanıksızlığına ve kalitesizliğine neden olur. Bu düzlemde kemikleşmiş bir hale gelen zemin, birkaç gün sonra çatlamaya başlayacaktır.
Ayrıca şeffaf çözeltinin yanlış hazırlanması nedeniyle, çözelti parlaklığını kaybederek, zeminin genel olarak görünümünde olumsuzlukların görülmesi gibi sıkıntılar ortaya çıkabilir.

3D Zemin Kaplama Nasıl Uygulanır?

Temizlik aşaması: Öncelikle 3D zemin kaplaması yapılacak alan, kir ve tozdan tamamen arındırılır. Temizliğin detayı bir şekilde yapılması, uygulamanın kalitesini önemli ölçüde artıracaktır. Bu nedenle uygulama yapılmadan önce zemin, kir ve tozdan mutlaka detaylı bir şekilde temizlenmelidir.
Düzgün tesviye: Zeminde bulunan şap, fayans, sıva ve beton gibi kalıntılar, tesviye solüsyonu ile etkin bir şekilde düzeltilmelidir. Tesviye, uygulama kalitesini artıran en önemli etkenlerin başında gelmektedir. Bu nedenle zemin tesviyesi titizlikle yapılmalı, asla ihmal edilmemelidir.
Tesviye sonrası bekleme: Tesviye solüsyonu uygulandıktan sonra, solüsyonun sertleşmesi için bir gün beklenmelidir. Tüm aşamalarda olduğu gibi, tesviye solüsyonu uygulaması yapıldıktan sonra bir gün beklemek, uygulamanın kalitesi açısından oldukça önemlidir

Görsel baskısı uygulaması

Zemin tesviyesinin dikkatli bir şekilde yapılmasının ardından, görsel baskısıda zemine dikkatli bir şekilde uygulanmalıdır. Görsel baskısının uygulanmasının ardından, zemin ile görselin iyi bir şekilde bütünleşmesi için, yine bir gün süreyle beklenir.
Şeffaf çözeltinin uygulanması: Görselin uygulanmasının ardından, şeffaf çözelti de görselin üzerine çok dikkatli bir şekilde uygulanır. Uygulamanın ardından yine bir gün bekleyerek, zemin kullanıma hazır duruma gelmiş olur.

Uygulama öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gerekenler

3D zemin uygulamaları, uygulama ve öncesi ve sonrasında dikkat edilmesi gereken şeylere dikkat edildiğinde, günümüzün en hijyenik ve en güzel görüntüleri sunan uygulamaları arasında yer almaktadır. Uygulama esnasında kullanılan kimyevi teknikler, uygulamanın daha fazla olumlu sonuçlar ortaya çıkması için oldukça önemlidir. Bu nedenle 3D uygulamalarında titiz bir şekilde çalışmak, en az malzeme kalitesi kadar önem arz etmektedir. Şeffaf solüsyonun hatalı ya da eksik yapılması, 3D uygulaması esnasında zeminde baloncuklar görülmesine neden olmaktadır. Bu nedenle tüm aşama, büyük bir hassasiyet ile yapılmalıdır.
3D uygulamasının öncesinde ve sonrasında zeminin kullanım şekli, uygulamayı yapan firma yetkilileri tarafından iyi bir şekilde anlatılmalıdır.

3D uygulamalarında Efor zemin kaplama farkı

Efor zemin kaplama olarak, 3D zemin uygulamalarını büyük bir hassasiyle yerine getiriyor, malzeme kalitesi kadar işçilik kalitesinin de büyük bir önem taşıdığını biliyoruz.
Tüm zemin kaplama çeşitlerinde olduğu gibi, 3D zemin kaplaması uygulamalarında da Efor epoksi zemin kaplaması olarak hizmetinizdeyiz.

3D kaplama işlemlerinde kullandığımız tüm malzemeler, belirli standartlar ile üretilmiş kaliteli malzemeler olup, bu malzemelerin uygulanış aşamasını gerçekleştiren personelimizde 3D kaplaması konusunda eğitimli ve üst düzey bilgili olup, memnun edici sonuçlar doğuracak işçilik kalitesini sunacak kapasiteye sahiptir.

Konusunda uzman personelimiz, tüm 3D zemin kaplamalarında üst düzey titizlikle hizmet vererek, kaliteyi siz değerli müşterileri ile tanıştırmaktadır. Üstün 3D kaplama deneyimini piyasadan uygun fiyatlara sunan Efor Epoksi zemin kaplama, ev ve iş yerlerinize hijyenik ve görsel bir şölen sunmaya hazır.

Müşteri Memnuniyeti Ön Planda

Efor Epoksi zemin kaplama olarak yaptığımız tüm işlerde olduğu gibi, 3D zemin kaplama işlerinde de müşteri memnuniyetini iş kalitemizi aracı kılarak en ön planda tutmaktayız. Yaptığımız tüm işin sonunda güler yüzlü müşteriler bırakmak, Efor epoksi zemin kaplamanın şiarları arasında yer almaktadır. Garantili iş sunumuyla gerçekleştirdiğimiz zemin kaplama işlerimiz, yetkin ve özenli personelimiz tarafından itina ile yapılmaktadır.

3D Zemin Kaplamaları İtina İle Yapılmalıdır

3D zemin kaplama işleri, itina ile yapılması gereken önemli bir iştir. Bu nedenle her işte olduğu gibi, işi ustasına yaptırmak, olumlu sonuçlar alınabilmesi için en önemli faktördür. 3D kaplamalarında gerekli özenin gösterilmemesi durumunda, farklı olumsuzluklar görülmekte ve uygulamanın tamamına etki etmektedir

3D uygulamaları gerek uygulama öncesi, gerekse uygulama sonrası önemle hassasiyet gerektiren bir iş olduğu için, özellikle uygulama öncesi zeminin doğru bir şekilde temizlenerek tesviye işleminin iyi bir şekilde yapılması gerekmektedir.
Uygulama aşamasında ise uygulamayı yapan kişilerin bilgi ve becerisi, 3D kaplama için büyük önem arz etmektedir. Efor zemin kaplamanın yıllara dayanan bilgi, birikim ve 3D kaplama tecrübesi ile yaptığı uygulamalar sayesinde, müşteri referansına her geçen gün yenilerini dahil etmektedir.

 

Yapacağımız işin sizler için ne kadar önemli olduğunu ve beklentilerinizi tam olarak idrak ediyor, tüm işlemlerimizi büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz.