Su Yalıtım Uygulamaları 2017-10-03T22:46:32+00:00

Su Yalıtım Uygulamaları

Epoksi emin kaplama uygulamaları zemin sağlamlaştırma ya da onarma işlemlerinin yanı sıra, su yalıtım uygulamaları içinde sıklıkla tercih edilen ve üst düzey verim alınan uygulamaların başında gelmektedir.

Efor epoksi olarak, tüm harcamalarınıza değecek çözümlerimiz ile siz müşterilerimize en kapsamlı ve en verimli şekilde hizmet vermeyi, en önemli hizmet kriteri olarak belirlemiş bulunmaktayız.

Epoksi Su Yalıtım Uygulamaları Kullanım Alanları

Epoksi su yalıtım uygulamaları, suyla teması olan her türlü yüzeyde çok rahatlıkla kullanılabilen ve en fazla verim alınan başlıca uygulamalardan birisidir. Kullanım alanlarında sudan kaynaklı sorunlar için, kesin çözüm olarak sunulmaktadır. Epoksi su yalıtım uygulamalarının en yaygın kullanıldığı alanlar, aşağıda yer almaktadır.

Havuzlar için Epoksi Su Yalıtım Uygulamaları

Gerek yüzme havuzları, gerekse süs havuzlarında kullanılan epoksi havuz zemini kaplamaları sayesinde, havuzlarda su sızdırma veya benzer olumsuzluklara rahatlıkla engel olabilirsiniz. Havuzlarınızda görülecek su sızıntılarına en radikal çözüm olarak gösterilen epoksi su yalıtımı, aynı zamanda havuzlarınıza görsel bir estetik kazandırarak ek yeri olmadan çözümler sunmaktadır. Efor Epoksi Kaplama olarak sunduğumuz hizmet neticesinde, havuzlarınızdan sus sızmasını tamamen ortadan kaldırmakta ve çok geniş seçeneklerle havuzlarınıza zarafet katmaktayız. Son derece kaliteli olan su yalıtım uygulamalarımız ile, bütçenizi de sarsmayacak şekilde uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz. Efor Epoksi kaplama olarak, tüm su yalıtımı işlerinizde çözüm ortağınız olabilir, mevcut sorunları kalıcı olarak çözebiliriz.

Havuz zemininde görülebilecek olası hareketlenmeler düşünülerek yapılan uygulamalar sayesinde, doğabilecek tüm hareketlenmeleri tolere ederek kılcak çatlak ve daha büyük çatlakların oluşumuna engel olacak şekilde hizmet sunmaktayız. Eksik ya da yanlış konumlandırılan su tahliye giderlerinin en önemli sorunlardan birisi olduğu yüzme ve süs havuzlarında, tüm detayları düşünerek işlem yaparak havuzlardaki en büyük sorunu ömürlük olarak ortadan kaldırmaktayız.

Poliüretan Epoksi Teras Su Yalıtım Kaplamaları

Su yalıtımının titizlikle yapılması gereken yerlerden biriside, teraslardır. Suyun tembel bir yapıya sahip olması ve var olan en ufak kılcal çatlaklardan dahi rahatlıkla geçerek sorun teşkil etmesi, teraslarda en istenmeyen durumların başında gelmektedir. Her ne kadar küçük görülecek çatlaklar büyük sorunlar meydana getirsede, ıslak zemin su yalıtım uygulamaları sayesinde bu sorun çözümsüz değildir.

 

Teraslardaki süzgeç ve benzeri su tahliyelerinden kaynaklı yanlış uygulamalar, teraslardaki su sızıntılarının en temel nedenleri arasında yer almaktadır. Epoksi teras su yalıtım uygulamaları sayesinde, teras su sızıntıları için kesin çözüm sunan Efor Epoksi kaplama firmamız, bu uygulamalarınız içinde yüzde 100 müşteri memnuniyetine odaklı bir anlayış çerçevesinde hizmet sunmaktadır. Teras su yalıtım kaplamalarınız için, bizimle irtibata geçerek sorunu tamamen ortadan kaldırmak için önemli bir adım atmaya ne dersiniz?

Efor epoksi kaplama olarak sadece teras katlarınız için değil, tüm çatı epoksi uygulama konularında da üst düzey kaliteyi siz değerli müşterilerimize sunarak hizmet vermekteyiz. Akan çatılarınız için su sızdırmazlık uygulamaları ile, kesin ve kalıcı çözümler elde etmek mümkündür.

Özellikle havuz ve benzeri alanlarda seramik vb. kaplama uygulamalarının, istenilen verimi tam olarak verememesi nedeniyle tercih edilen epoksi uygulamaları, kalıcı ve kesin çözüm konusunda oldukça güçlü etkilere sahiptir. Teras katlarından sızan suyun alt katta yaşanlar için konfor problemine yol açması nedeniyle daha sık tercih edilen epoksi uygulamaları sayesinde, teras katınızda kış ve yağmurlu havalar sizin için bir sıkıntı değil, adeta keyif sürebileceğiniz önemli bir alan olacaktır. Yağışın yanı sıra sıcaklık düzeyindeki ani iniş ve çıkışlar, diğer zemin kaplama uygulamalarını önemli ölçüde etkilediği için, epoksi zemin kaplama uygulamalarının sunduğu kalıcı çözümler çok daha fazla tercih edilmektedir.
Efor epoksi zemin kaplama çözümleri ile, yeni nesil her türlü ürün ve uygulama yöntemlerini takip ediyor ve bu takip neticesinde elde ettiğimiz bilgilerin tamamını tüm işlerimizde itina ile uygulayarak, su sızıntısına karşı kesin çözümler sunuyoruz.

Fabrika İç Mekanları Su Yalıtım Uygulamaları

Efor epoksi zemin kaplamaları, fabrika içlerindeki suya dayanıklı zemin kaplama uygulamaları konusunda da, siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Suyun emilimini önleyerek makinelerin paslanmasına engel olacak uygulamalarımız sayesinde, artık makineleriniz çok daha uzun süre arıza vermeden çalışacak ve aynı zamanda olası tehlikeli durumlara karşı daha uygun koşullarda işleyişine devam edecektir.

Mutfak Su Yalıtım Uygulamaları

Her tip mutfaklar için rahatlıkla uygulanabilir su yalıtım sistemleri arasında yer alan epoksi su yalıtım uygulaması sayesinde, suyun yoğun bir şekilde kullanıldığı alanların başında gelen mutfaklarda su sızıntısına bağlı nedenlerden dolayı ortaya çıkan sorunlar tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Böylelikle suyun miktarı az olsa bile, sebebiyet verdiği nem ve bu neme bağlı olarak yiyeceklerde küf oluşması sorununun önüne geçilebilmektedir.

Su Sızıntısına Bağlı Sorunlar ve Epoksi Kaplama Uygulamaları

Canlıların hayatını idame ettirebilmesi için en önemli unsur, kullanılabilir sulardır. Ancak su bu kadar önemli olmasına karşın, bazı durumlarda önemli bir problem olarakta karşımıza çıkabilmektedir. Bu sorunlar maddi bir takım zararlar verebileceği gibi, kişinin sosyal yaşamını etkileyebileceği için önemli bir konfor sorunuda doğurabilmektedir. Bu nedenlerden dolayı Efor epoksi zemin kaplama ve su yalıtımı uygulamalarını tercih etmeniz, size önemli ölçüde kolaylıklar sağlayarak bu sorunların tamamen ortadan kalkması konusunda kesin çözümler sunmaktadır.

Alan ve zemin ne olursa olsun farklı çözüm seçeneklerimiz sayesinde, su sızıntılarının ortaya çıkaracağı her türlü uygulamayla siz değerli müşterilerimize sorunsuz bir hizmet sunma anlayışı ile hareket etmekteyiz.

Mevcut alanların su yalıtımının iyi bir şekilde ya da hiç yapılmaması, bu alanların korozyona uğramasına, beton ve hatta demirlerin çürümesine ve doğal olarakta etkili özelliklerini yitirmesine sebep olmaktadır. Su her ne kadar yeni yapılar için yararlı olsada, eski yapılar için oldukça zararlı olabilmekte ve zeminin adeta çürümesine sebebiyet vermektedir.

Su sızıntıları tüm bunların yanı sıra, mevcut zeminde bozuklukların ortaya çıkmasına neden olmakta ve estetik ve kullanım açısından farklı sorunlar doğurmaktadır. Bu sorunlardan kesin ve daha estetik bir şekilde kurtulabilmek için, en fazla tercih edilen yöntem epoksi su yalıtım uygulamalarıdır.

Efor epoksi zemin kaplama hizmetleri olarak su yalıtımı ve diğer tüm zemin kaplama işlemlerinizde, siz değerli müşterilerimize en iyiyi sunmak adına hizmet vermekteyiz. Sizde kalitemizi test etmek ve su yalıtım sorunlarınızı çözebilmek adına, iletişim bölümünden bizimle irtibata geçerek seçkn müşterilerimiz arasında yerinizi alabilirsiniz.