HİZMETLER 2017-12-17T11:34:16+00:00

Hizmetlerimiz

Efor epoksi zemin kaplama alanında birkaç benzer iş kolunda hizmet sunarak, zemin kaplama işlerinde çeşitlilik ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır. Müşteri memnuniyetini tüm hizmet çeşitlerinde ön planda tutan Efor epoksi zemin kaplama, bu nedenle çeşitlilik arz eden kaplama işlerinde geçmişten günümüze hizmet vermenin ve sektöründe sürekli gelişimin verdiği tecrübe ile, sizlere en iyi hizmetleri sunuyoruz.
Efor epoksi zemin kaplama olarak, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin bazıları şunlardır.

3D zemin kaplama
Tüm zeminlere ayrı bir güzellik katan 3D zemin kaplama modelleri, Efor epoksi zemin kaplama ile sunduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır. Mekanlarınıza farklı bir zarafet ve estetik katan 3D zemin kaplama, Efor epoksi olarak yılların verdiği tecrübe ve teknolojik ürünler ile, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.
3D zemin kaplama modelleri sadece zeminleri görsel açıdan zengin kılmayıp, aynı zamanda diğer tüm uygulamalara göre çok daha fazla hijyenik sonuçlar elde edilmesine de olanak tanımaktadır. Efor zemin kaplama olarak büyük bir titizlikle uyguladığımız 3D zemin kaplama uygulamaları, işçilik ve malzeme kalitesi açısından da üst düzey uygulamalarımız arasında ön plana çıkmaktadır. 3D zemin kaplama uygulamalarında kullandığımız bütün malzemeler, belirli standartlar ile üretime alınmış piyasanın en kaliteli malzemeleri olup, bu malzemelerin yine uygulanış aşamasında kullanılan tüm makine ve aletlerde, uygulama verimini arttıracak yeni nesil uygulama makine ve aletleri olarak ön plana çıkmaktadır.
3D zemin kaplamalarında da, diğer tüm işlerimizde olduğu gibi uygulama öncesi ve sonrası tüm hassasiyetleri titizlikle yerine getirerek, zemin kaplama uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. 3D zemin kaplama uygulamaları Efor epoksi zemin kaplamaları kalitesiyle, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Poliüretan zemin kaplama
Efor epoksi zemin kaplama olarak, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden birisi de, poliüretan zemin kaplama uygulaması hizmetidir. Poliüretan zemin kaplama uygulamalarında da, tüm iş kollarımızda olduğu gibi 1. Sınıf malzeme ve işçilik sunarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Esnek ve sert poliüretan uygulamaları olarak iki çeşit poliüretan uygulaması bulunmaktadır. Poliüretan zemin kaplama uygulaması, karmaşık yapıda bulunan farklı bir sünger türüdür olup, bu sünger türünün esnek yapıda olanı ev eşyalarında koruma amaçlı kullanılırken, sert olan sünger türü ise, daha sert zeminlerin kaplanması aşamasında kullanılmaktadır.
Sert poliüretan için bir örnek verecek olursak; araba direksiyon simidi kaplaması, sert poliüretan kaplama uygulaması için iyi bir örnek olabilir. Poliüretan kaplama uygulamasını daha anlaşılır bir şekilde açıklayacak olursak, önemli bir ısı yalıtım uygulaması olduğunu ve farklı birçok alanda izolasyon kaplama malzemesi olarak kullanıldığını söyleyebiliriz.
Kış aylarının olumsuz etkilerinden korunmak adına uygulanan poliüretan kaplama, süngerimsi yapıdaki ürünlerin makineler yardımı ile köpük haline getirilmesi ve uygulanması şeklinde kullanılmaktadır. Poliüretan uygulamasına baktığımızda zemin yüzeylerinin haricinde, petrol ve su taşıyan boru hatlarında hem soğuğa karşı önlem almak için, hem de bu boru hatlarındaki sızmayı önlemek için kullanıldığını görebiliriz. Oldukça yaygın bir kullanım alanına sahip olan poliüretan zemin kaplama, yüzme havuzlarının çevresinde, spor salonlarında, farklı alanlarda ses yalıtımı için ve yine farklı alanlarda, toz yalıtımı için kullanılmaktadır. İş, ev ve birçok farklı alanda ısı, ses ve toz yalıtımı amaçlarıyla sıklıkla kullanılmaktadır.

Su yalıtım uygulamaları
Epoksi zemin kaplama uygulamaları genel amacı itibariyle, zemini onarma da sağlamlaştırma şeklinde kullanıldığı gibi, su yalıtım uygulamaları amacıyla da sıklıkla kullanılmakta ve oldukça olumlu sonuçlar alınmaktadır.
Epoksi su yalıtım uygulamaları su ile teması bulunan her yerde, rahat bir şekilde kullanılmakta ve en fazla verim alan uygulamalar arasında yer almaktadır. Sudan kaynaklı görülebilecek farklı sorunlar için kesin çözümler sunan epoksi su yalıtım uygulamaları, Efor epoksi zemin kaplamaları tarafından itina ile yapılan hizmet uygulamaları arasında yer almaktadır. Yüzme havuzları ve süs havuzları zeminlerinde sıklıkla tercih edilen epoksi su yalıtım uygulamaları, havuzdan suyun sızmasını önleyerek, havuzdaki en büyük sorunu ortadan kaldırmaktadır. Havuzlarda kullanılabilecek su sızdırmazlık uygulamaları arasında en radikal çözüm olarak sunulan epoksi su yalıtım uygulamaları, aynı zamanda tüm zeminler için rahat bir şekilde uygulanmakta ve önemli ölçüde olumlu sonuçlar ortaya koymaktadır. Efor epoksi olarak tüm su yalıtım işlerinizde, siz saygı değer müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyarız.

Efor epoksi zemin kaplama işlemleri
Efor epoksi olarak tüm zemin kaplama işlerinizde malzeme ve işçilik kalitesini, en iyi şekilde bir arada sunmaktayız. Araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde farklı amaçlarla kullanılan epoksi zemin kaplamaları, amacına uygun bir şekilde en olumlu sonuçları vermektedir. Özellikle tozun istenmediği yerlerde sıklıkla tercih edilen epoksi zemin kaplama uygulamaları, hastanelerde, gıda fabrikalarında ve ilaç fabrikalarının da iç ve dış zemin kaplaması olarak sıklıkla tercih edilmelidir. Bu mekanlarda epoksi zemin kaplamalarının tercih edilmesinin en büyük nedeni, bunlara benzer sağlık ve gıda sektörlerinin tozdan uzak olması gerekliliği nedeniyle ortaya çıkmaktadır.

Zemin cila işleri
Efor epoksinin sunduğu bir diğer hizmet ise, zemin cila işleridir. Farklı kullanım amaçlarına göre yapılan zemin cila işleri, uygulamanın yapıldığı zemini pürüzsüz ve tamamen estetik hale getirmek için kullanılan en ideal yöntemler arasında yer almaktadır. Zemin temizliğinin daha kolay bir şekilde yapılmasının ve zeminin kir tutmamasının istenildiği alanlarda sıklıkla kullanılan zemin cila işleri, uygulandığı zemine estetik bir görüntü kazanmasının yanı sıra, zeminin kir tutmasının da önüne büyük ölçüde geçmektedir. Özellikle alışveriş merkezleri, gıda ve ilaç üretim fabrikaları, idari binalar ve hastaneler gibi yaygın uygulama alanlarının yanı sıra, farklı kamu kurum ve kuruluşlarında da zemin cila işleri büyük oranda tercih edilmektedir. Efor epoksi olarak diğer hizmetlerimizde olduğu gibi, tüm zemin cila işlerinde de en üst düzey kaliteyi siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyarız.

Epoksi zemin kaplama iş koluna ait her türlü işinizde Efor epoksi zemin kaplamayı tercih ederek, dünya standartlarında kalite ile tanışarak, yüzlerce memnun müşterimiz arasında yerinizi almak için, sitemiz üzerinde bulunan iletişim kanalımızdan bizimle irtibata geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.